تور چين

همان طور كه مي دانيد تور چين يكي از مقاصد گردشگري پر طرفدار دردنيا و خصوصا در دهه هاي اخير محسوب مي شود. همچنين از كشور ما ايران همه ساله گردشگران بسياري با اهداف تجاري و كاري گرفته تا سفري تفريحي و گردشگري تور چين را به عنوان مقصد سفر خود برمي گزينند. جمهوري خلق چين در شرق آسيا واقع شده و پس از روسيه وسيع ترين كشور جهان از نظر خشكي محسوب مي شود.
اين كشور داراي بيشترين خط مرزي دنياست به گونه اي كه با 14 كشور مرز زميني دارد و همين امر سبب گرديده كه برخي جهان گردان سفر زميني به تور چين را انتخاب نمايند. در تور چين مي توانيم از شهر هاي مهم و پر جاذبه اين كشور از جمله : پكن،شانگهاي گوانجو، و... ديدن نماييم . و از گشت و گذار در اين شهر ها وديگر شهر هاي مهم چين لذت ببريم. چين از لحاظ اقتصادي دومين كشور بزرگ دنيا محسوب مي گردد و بازار هاي جهاني متنوع و با قيمت هاي بسيار مناسبي را داراست به گونه اي كه نه تنها بسياري از گردشگران به نيت تجارت، تور چين را انتخاب مي كنند بلكه خريد كردن از اين بازار ها به عنوان يكي از جاذبه هاي چين براي توريست ها مبدل شده است.
چين داراي گونه هاي گياهي و جانوري بسيار متنوعي است از استپ هاي جنگلي گرفته تا بيابان هاي گبي و تله مكان در نزديكي مرز سيبري روسيه ، تور چين تجربه اي بسيار دل انگيز از بازديد از حيات وحش و جنگل ها و انواع گونه هاي استپي را براي بازديد كنندگان به عمل مي آورد و از اين حيث اين پس از برزيل و كلمبيا در رتبه سوم قرار گرفته است. زبان رسمي اين كشور چيني و تقريبا همه ي مردم چين به زبان چيني صحبت مي كنند. بدون شك سفربه تور چين براي هر گردشگر و با هر علايق و سلايقي بسيار جذاب و حيرت آور است و ما نيز اين ماجراجويي را به همه ي مخاطبانمان توصيه مينماييم.
جاذبه هاي گردشگري در آسيا تعداد قابل توجهي از گرشگران را به خود جذب كرده است.چين در طي دهه هاي گذشته پيشرفت زيادي در زمينه صنعت توريست داشته است. علاوه بر جاذبه هاي گرشگري و آثار تاريخي زيادي كه در اين كشور هست كه دليل بر پر مخاطب شدن تور چين محسوب مي شود، آسان كردن شرايط براي سفر گردشگران به چين نيز از دلايل ديگر پيشرفت در زمينه گردشگري است. از جاذبه هايي كه چين را در ميان گردشگران جذابيت خاصي بخشيده است مي توان به ديوار چين، كوه تاي، شهر ممنوعه، كاخ تابستاني قديمي و ... اشاره كرد.
ادامه مطلب
نوشته شده توسط ehsankhodayari | ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۵:۰۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |